logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Myslym Shyri, jepet me qira Apartament 1+1 !

300.00 €

ID:
2697
Siperfaqe totale:
65 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Ne rrugen Myslym Shyri, prane sigurimeve shoqerore jepet me qira apartament 1+1 totalisht i mobiluar me cdo gje bashkohore. Apartamenti ndodhet ne kati e 4-te dhe ka siperfaqe 65 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne hapsire1 dhome ndenje, ambjent gatimi vec, 1 dhome gjumi, 1 tualet.. Zona ne te cilent ndodhet apartamenti eshte ne nje zone perfekte te qytetit prane institucioneve kryesore qeveritare, gjyqsore dhe aktiviteteve te tjera te bisneseve te ndryshme. Ne cmim nuk perfshihen taksat. Per me shume informacione kontaktoni Eraldon ne numerin 0676048057


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 65
  • Siperfaqe neto : 65
Vizita: 123

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048057
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total