logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Rrugen e Kavajes, jepet me qira ambient per zyra i mobiluar!

430.00 €

ID:
2696
Siperfaqe totale:
76.5 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rr Kavajes

Prona Pershkrim

Ne fillim te Rruges se Kavajes jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 76.50 m2 , me cimim 430 euro Bruto. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te pallati ekzistues dhe shume prane qendres, gje qe e ben shume funksional per shkak te vendodhjes. Meqese ambienti dhe me pare ka funksionur si zyre eshte i mobiluar dhe organizohet ne tre dhoma dhe nje tualet. Ambienti mund te pershtatet per zyre avokatie, noterie, kontabiliteti, programimi, agjensi ushetimesh , klinike dentare ..etj.Duke qene se ambienti ka pamje nga rruga kryesore dhe nje ballkon me fasade xhami mundeson dhe vendosjen e nje reklame apo logoje nese do jete pershtatshme per biznesin.Telefono tani per te bere nje vizite ne kete prone ne numrin :0674033997


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 80
  • Siperfaqe neto : 80
Vizita: 164

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355674033997
Email : [email protected];
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total