logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne rrugen Myslym Shyri, jepet me qira ambient per zyre i mobiluar !

470.00 €

ID:
2695
Siperfaqe totale:
61 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rr Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Ne rrugen Myslym Shyri jepet me qira ambient per zyre me siperfaqe 61 m2 ne katin e trete te pallati te ri me ashensor, me cmim 470 euro ku perfshihet tatimi ne burim dhe taksa e administrimit.Meqense ambienti ka funksionuar dhe me pare si zyre eshte i mobiluar dhe eshte organizuar ne dy dhoma dhe tualet.Ambienti ka ballkon , ndricim natyral dhe orientim nga Lindja.Zona te cilen ndodhet eshte shume prane qendres si dhe prane disa institucioneve te rendesishme e cila e ben te mundur te pershtatet per zyre avokatie , noteri, zyre kontabiliteti,zyre permbarimore apo dicka te ngjashme. Per te bere nje vizite ne kete prone telefono tani ne numrin :0674033997


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 61
  • Siperfaqe neto : 61
Vizita: 107

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355674033997
Email : [email protected];
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total