logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet apartament 1+1, ne Rrugen e Thesarit!!!

44 000.00 €

ID:
2694
Siperfaqe totale:
85.59 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rr Thesarit

Prona Pershkrim

Ne rrugen e Thesarit , prane Hipo Market , shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i vitit 2018 shume cilesor me siperfaqe neto 85.59 m2.Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe eshte organizuar si me poshte: sallon shume te madh dhe ambient gatimi me dalje ne ballkon,dhome gjumi cifti, koridori me nje hapesire te mjaftueshme dhe tualet.E vecanta e apartamentit eshte sepse brenda sallonit eshte modifikuar dhe nje ambient i kendshem per tu shfytezuar si biklioteke, dhome pune apo dicka e ngjashme.Apartamenti ka ndrimim shume natyral dhe orientohet nga Veri-Lindje.Meqenese apartamenti shitet bosh eshte mundesia te beni investimin e duhur dhe te beni mobilimin sipas shijeve tuaja.Per shkak te vendodhjes ne zone te qete , me ajer te paster te ben te ndihesh komod ne zgjedhjen tende, gjithashtu ka te gjitha fasilitetet si: linja urbani, kopeshte,shkolla, supermarket, farmaci, ambiente shplodhese per te rritur, kende lojrash per femije, zyra per sherbime dhe pagesa te ndryshme.Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin :0674033997 per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme si kjo .


Tipare

  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 85.59
  • Siperfaqe neto : 85.59
Vizita: 230

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355674033997
Email : [email protected];
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total