logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

NE MYSLYM SHYR, JEPET ME QIRA SUPER AMBIENT KOMERCIAL PER PROFILE TE NDRYSHME BIZNESI

800.00 €

ID:
2693
Siperfaqe totale:
100 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Sami Frasheri

Prona Pershkrim

Tek Drejtoria Policise jepet me qira super ambjent. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillt te orientuar vetem per zyra biznesi, klinika dhe hapsira komerciale . I gjithe ambjenti ka nje arredim mese modern me parket, sistem qendror aspirimi dhe kondicionimi si dhe dritare pothuajse ne teresine e saj, duke e bere te ndricuar dhe ajrosur gjate gjithe dites. Ky ambjent ka funksionuar si qender fitnesi dhe njekohesisht ka dhe nje hyrje te dedikuar me shkalle, qe mundeson privacine e sherbimit qe mund te ofrohet. Eshte mjaft lehte i aksesueshem me institucionet me te rendesishme. Ne cmimin 800 Euro, perfshihet dhe tatimi ne burim i qiramarresit. Per detaje te metejshme dhe vizite ne prone telefononi ne nr 0676048401


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 100
  • Siperfaqe neto : 80
Vizita: 225

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total