logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Shallvaret, Shitet Apartament 1+1!

92 400.00 €

ID:
2692
Siperfaqe totale:
66 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
7
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Reshit Collaku

Prona Pershkrim

Shume prane Qendres se Tiranes, tek Shallvaret, Shitet Apartament 1+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 66 m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon, dhome gjumi, koridor i gjere dhe tualet i cili eshte me dritare. Pallati ka sistem kapot, ndersa apartamenti eshte i pajisur me kondicioner tek te dy ambjentet. Zona eshte nder me te preferuarat dhe ofron te gjithe facilitetet e nevojshme.. Per me teper informacion telefononi ne numrin 0676048045


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 66
Vizita: 165

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 676048045
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total