logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Në Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 1+1 me Arredim Lluksoz !

450.00 €

ID:
2690
Siperfaqe totale:
65 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Andon Zako Cajupi

Prona Pershkrim

Rruga Andon Zako Cajupi pranë shkollës Edith Durham në Bllok, Jepet me Qira Apartament 1+1 me Arredim Super Modern. Apartamenti ndodhet në katin e 4 në një Pallat të Ri, i pajisur me ashensor. Pronari në këtë Apartament ka kryer investim total te Apartamentit '100% New' me paijse shumë cilesore dhe të arreduar me arkitekt me stil modern. Apartamenti është i organizuar në një Sallon të bollshëm, sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë Martimoniale shumë komode, dhe një Tualet të madh. Apartamenti është i shtruar me parket ultra cilësor, çdo ambjent është i pajisur me kondiconer, mobiljet janë të markave me cilësore ne treg dhe Kuzhina është e pajisur me të gjitha elektroshtëpijaket e nevojshme, Inkaso. Mos e humbisni mundësi të përjetoni komoditetin maksimal në këtë Apartament të super investuar. Zona ku ndodhet pallati ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si Supermarkete, Farmaci, Restorante, Linj Urbani, etj. Pallati ofron dhe mundësi parkimi me pages extra. Për një vizitë në pronë kontaktoni me Rezartin në numrin e cel 0674033991


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 65
  • Siperfaqe neto : 58
Vizita: 325

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674033991
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total