logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Pas Universitetit Europian Jepet Ambjent Openspace Per Zyra Me Qira!

420.00 €

ID:
2688
Siperfaqe totale:
115 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Sali Butka

Prona Pershkrim

Pas Universitetit Europian, prane One Stop, jepet ambjent me qira per zyra. Ambjenti organizohet ne nje openspace te madh me vetrat xhami, 1 dhome e cila mund te sherbeje si zyre personale dhe nje tualet te kompletuar. Ambjenti eshte i ri dhe i pabanuar me pare.Pallati eshte i mireadministruar dhe ofrohet 1 vend parkimi me pagese ekstra. Zona te ofron te gjitha facilitet duke nisur nga trasporti, noterit, bankat afer. Per te bere nje vizite ne prone dhe ne prona te ngjshme kontaktoni ne nr. 0674032993


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 115
  • Siperfaqe neto : 105
Vizita: 146

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total