logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Zogu Zi, Jepet Apartament 1+1 Me Aredim Modern Me Qira !

400.00 €

ID:
2687
Siperfaqe totale:
75 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
6
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Zogu Zi

Prona Pershkrim

Ne nje pallat te ri te 2018 ne Zog Zi Jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti eshte i organizur ne nje soxhorno te kendshme me mobilim modern dhe kendin e gatimit, 1 dhome gjumi te kompletuar e cila ka dalje ne ballkon me nje hapsire shume te bollshme dhe 1 tualet te pajisur me hidrosanitare cilesore. Apartamenti eshte i rregullt dhe eshte shume i pershtatshem per cifte, student te huaj. Pallati ne te cilen ndodhet eshte i mireadministruar, ka sistem termoizolimi dhe mundesi parkimi kundrejt pageses ekstra. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontakto tani Orinelen ne nr. 0674032993


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 75
  • Siperfaqe neto : 65
Vizita: 121

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total