logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne zonen e shkolles “Petro Nini” shitet 2+1 i bollshem me cmim Okazion

106 000.00 €

ID:
2627
Siperfaqe totale:
106 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
rruga Zef Jubani

Prona Pershkrim

Ne zonen e shkolles “Petro Nini” shitet 2+1 i bollshem me cmim Okazion. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme te hipotekuar 106m². Apartamentin ndodhet ne katin e dyte ndertim, te pare banim, ne nje pallat te ri 9 katesh. Apartamenti organizohet ne nje koridor i cili te çon ne ambjentin e ndenjes me dalje ne ballkon, bashkangjitur eshte ambjenti i gatimit dhe ngrenies me siperfaqe te bollshme, pastaj nje koridor tjeter organizon pjesen tjeter te shtepise ku jane dy dhoma gjumi te medha ku njera ka mundesi per garderobe dhe dy tualete njeri me dritare, kurse tjetri per momentin i kthyer ne depo nga pronaret. Vendodhja e ketij apartamenti eshte ne zonen me te kerkuar ne Tirane pasi eshte shume afer me Bllokun dhe Liqenin e Tiranes duke e bere jetesen mjaft te larmishme, po ashtu ka eshe shume facilitete si cerdhe, kopshte, shkolla, markete dhe gjithshka qe nevojitet per nje jetese komode. Cmimi eshte okazion per zonen ku shitet me 1200€/m² nderkohe ky apartamet shitet per vetem 1000€/m² me poshte edhe se referenca e shtetit. Po ashtu mund te ishte nje mundesi e mire edhe per investim per shkak te vendodhjes. Prona disponon dokumentacion hipotekor Kontakto tani Almen ne +355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 106
  • Siperfaqe neto : 106
Vizita: 546

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total