logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet apartament/njesi biznesi ne Bllok!!!

128 000.00 €

ID:
2625
Siperfaqe totale:
55 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:

Prona Pershkrim

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca shitet apartament/njesi 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri etj. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues dhe organizohet ne 3 ambjente nje tualet dhe nje ballkon. Ambjenti ka hyrje te dedikuar dhe ka siperfaqe te hipotekuar 55.1m². Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te preferuara ne bllok per aktivitete te ndryshme. Kontakto tani Almen ne +355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 55
  • Siperfaqe neto : 55.1
Vizita: 156

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total