logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Rrugen e Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Mrekullueshme Te Malit Te Dajtit!!

80 000.00 €

ID:
2621
Siperfaqe totale:
64 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
7
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
rruga Islam Alla

Prona Pershkrim

Ndermjet Rruges se Kavajes edhe Myslym Shyrit Shitet Apartament 1+1 me Pamje te Mrekullueshme te Malit te Dajtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mire administruar. Apartamenti eshte i investuar me parket edhe, dhe duke qene se shitet i mobiluar dhe eshte rasti ideal per Investim. Ambjentet e brendshme organizohen nga hyrja, salloni i pajisur me kondicioner, ambjenti i gatimit dhe ngrenies, 1 dhome gjumi edhe 1 tualet. Orientimi i Apartamentit eshte nga Lindja. Telefono tani ne nr 0676048047 per ta bere tuajin kete apartament.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 64
  • Siperfaqe neto : 57
Vizita: 231

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total