logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Prane Nobis Shitet Super Apartament 2+1+2

182 000.00 €

ID:
2619
Siperfaqe totale:
115 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga e Kosovareve

Prona Pershkrim

Shitet super apartament 2+1+2 ne zonen me te preferuar ne Tirane ne rrugen e Kosovareve prane Liqenit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te vitit te fundit me investim cilesore, i pajisur me kamera sigurie dhe nje administrim mjaft te mire. Punimet ne apartament jane cilesore duke filluar nga shtrimi i sistemit qendror ngrohje –ftohje, parket dhe mobilim teper te kendshem bashkohore me arkitekt .Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh me ndricim te bollshem,ambjent gatimi, nje koridor qe ndan hapsirat, ne dy dhoma gjumi te bollshme, dy ballkone dhe dy tualete. Apartamenti eshte i orientuar Lindje dhe ka ndricim te natyral te bollshem gjate dites. Vendodhja eshte nje aset me vete i ketij apartamenti. Prane ka facilitete te shumta ne edukim, sherbime dhe transport etj. Kontakto tani Almen ne +355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 115
  • Siperfaqe neto : 115
Vizita: 382

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total