logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial Ne 'Myslym Shyr' !!

1 800.00 €

ID:
2504
Siperfaqe totale:
140 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Ne Myslym Shyr , jepet me qira Ambjent Komercial buze rruge. Dyqani eshte i organizuar ne 5 ambjente te lidhura me njera tjetren, me pamje nga rruga kryesore, si dhe fasada me vetrata xhami cka ofron mundesi brandimi dhe vizibiliteti. Vendodhja e ketij ambjenti eshte lokacioni me perfekt per mundesine e zhvillimit te cdo lloj biznesi. Cmimi eshte 1800 euro ne muaj (perfshire tatimin mbi burim). Per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Rrigelsin ne nr e kontaktit: +355 67 204 9555.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 140
  • Siperfaqe neto : 140
Vizita: 150

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 394 9555
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total