logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet Super Apartament 3+1 Tek Shallvaret Pallat i Ri (+GARAZHD)

260 000.00 €

ID:
2503
Siperfaqe totale:
138.5 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Reshit Collaku

Prona Pershkrim

Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 138.5 m2 neto dhe nje garazhd me siperfaqe 16 m2. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ka te hipotekuara 138.5 m2 apartament dhe 16m2 garazhd. Ambjenti eshte i mobiluar ne stil klasik dhe cdo gje eshte dru 100% i paster. Mobilimi eshte bere ne itali, sitem ngrohje ftohje, grila me pult, dritaret jan triplex hermetik(ndikon ne eleminimin e zhurmave gjithashtu dhe ruajne temperaturen nga i ftohti ose nga i ngrohti ne varesi te stines). Apartamenti ka strukture dhe planimetri shume te rregullt. Stuktura: fillojme me korridorin qe ka nje hapsire te konsiderueshme sic eshte e ilustruar dhe ne fotot e mesiperme ku behet dhe ndaria e ambjenteve te dites dhe atyre te nates. Ne krahun e majte kemi sallonin e ndenjes i cili eshte i bollshem dhe i mobiluar me poltrone klasike duke vazhduar ne krahun e djathte me kuzhinen e ndare vec dhe tavolinen e ngrenies. Kemi nje ballkon me hapesire te konsiderueshem qe lidh sallon e ndenjes me gatimin. Ballkoni ka nje hapsire te konsiderueshme dhe nje pamje fantastike nga fushat e tenisit dhe gjelerimin e zones me peme i cili te jep njesin e jeteses ne nje vend europian(duhet theksuar shume qetesia absolute qe dominon ne kete zone). Ne vazhdim kemi dhomen matrimoniale e cila eshte e arreduar ne menyre perfekte me nje mobilim te kendshem qe lidhet shume mire me stilin e shtepise gjithashtu dhe me nje ballkon te vogel, perball dhomes matrimoniale eshte dhe tualeti. Dy dhomat e tjera vazhdojne pas dhomes matrimoniale jane me hapesira te bollshme sigurisht te ndricuara me dritare dhe nje tualet prane tyre. Lokacioni: apartamenti ndodhet 100 metra prane Bllokut, 300 metra larg qendres se Tiranes, 100 meter larg rruges Mylym Shyri. Zona ne te cilen ndodhet eshte e njohur per mungesen e vendeve te parkimit te makines cka eshte nje nevoje e detyrueshme ne ditet e sotme ndoshta dhe prioritet ne zgjedhjen e nje prone, ne kete rast halli eshte i zgjidhur pasi ne katin -1 ambjenti i lartepermendur posedon dhe nje garazhd me qepen me pult dhe i ndricuar sic ilustrohet dhe ne fotot e mesiperme(gjithashtu u hipotekuar). Per nje vizite ne kete prone mbreslenese, komode, te qete dhe luksoze telefono IJONIN ne nr e tel 0674032996


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 138.5
  • Truall/ toke : 138.5
  • Siperfaqe neto : 138.5
Vizita: 447

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032996
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total