logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Stadiumi Dinamo, Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira Ne Pallat Te Ri!

420.00 €

ID:
2500
Siperfaqe totale:
129 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
6
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Stadiumi Dinamo

Prona Pershkrim

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri me adminstrim shume te mire jepet apartament 2+1+2 me qira. Apartamenti ka nje siperfaqe shume te bollshme prej 129 m2 dhe planimetri shume te mire. Organizohet nje sallon te mobilur bukur, kendin e gatimit te vecuar me te gjjitha elektroshtepiaket funksionale (pianure +aspirim ) dhe nje pjese e ballkonit te mbyllur eshte pershtatur per gatime duke eleminuar aromat e renda ne ambjentet e brendshme te apartamentit, 2 dhoma gjumi (matrimoniale dhe per femije) e cila ka biblioteke dhe 2 tualet me dritare. Ajo cfare e ben me te kendshem apartamentin eshte veranda e madhe me tende qe te ofron super pamje te zones edhe me gjere, e cila eshte eshte e shfrytezueshme ne cdo kohe. Apartamenti ka nje cmim super per zonen duke mare parashysh faktin qe ndodhet ne nje pallat te ri. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontakto tani Orinelen ne nr. 0674032993.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 129
  • Siperfaqe neto : 129
Vizita: 125

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total