logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Komuna e Parisit, Shitet Super Apartament 2+1 me pamje Fantastike te Tiranës !!!

150 000.00 €

ID:
2499
Siperfaqe totale:
120 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
8
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Sulejman Delvina

Prona Pershkrim

Rruga Sulejman Delvina Pallati i Shop Marikaj 2 , në një Pallat shumë cilesor buzë rrugës kryesore, Shitet Apartament 2+1 me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet në një nga pallatet me cilësore të zonës te ndertuar ne vitin 2008 dhe i mirë administruar 24 ore dhe eshte i pajisur me Sistem Kamerash Sigure, ka 2 ashensor shumë cilesor dhe ofron mundësi parkimi për banoret Rezident. Apartamenti ka mobilim lluksoz dhe është i organizuar në një Sallon të bollshëm sëbashku me ambjentin e gatimit, salloni është i pajisur dhe me nje Oxhak funksional, që i jep ngrohtësi dhe prezenc sallonit të ndenjes, dy dhoma gjumi të 2-ja me dalje ne ballkon dhe te mobiuara ne mënyre shume komode dhe te pajisur me kondicioner, një verand fantastike rreth 15 m2 që të jep kenaqësine të shijosh një pamje të rrallë të zonë, dhe një tualet. Ne Apartament është kryer investim extra mbi 20 mij euro nga pronari me paisje nga me të mirat ne treg për ti dhënë një tjetër standart dhe komoditet ambjentit. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe është i pajisur me dokumtacion te rregullt Hipotekor. Për më teper detaje kontaktoni me Rezartin ne numrin e cel 0674033991


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 120
  • Siperfaqe neto : 115
Vizita: 144

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674033991
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total