logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Te Blloku Ambasadave Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Siguri 24 Ore !!

400.00 €

ID:
2496
Siperfaqe totale:
56 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
6
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Blloku Ambasadave

Prona Pershkrim

Te Blloku i ambasadave jepet me qira super apartament 1+1 me siperfaqe prej 60 m2, ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno e kompletuar duke perfshir dhe kuzhinen, 1 dhome gjumi e kompletuar me ballkon me pamje nga ambasadat dhe 1 tualet te bollshem me dritare. Orientimi i apartamentit eshte nga perendimi. Zona ne te cilet ndodhet apartamenti eshte ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane dhe per faktin e sigurise apsolute por dhe per lehtesin dhe pozicionimin. Jemi vetem 2 minurta larg rruges se Durresit dhe asajt te Kavajes. Per me teper informacione rreth prones ose pronave te ngjashme kontaktoni Klajdin ne numrin e telefonit 0672052391


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 56
  • Siperfaqe neto : 60
Vizita: 99

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total