logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartament 2+1 !!

250.00 €

ID:
2495
Siperfaqe totale:
96 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
6
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Don Bosko

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Don Bosko jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kondicioner dhe me kuzhine te kompletuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje verande me siperfaqe prej 12 m2. Ambienti eshte i pajisur me sistem ngrohje te jashteme. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte prane rruges kryesore, supermarketeve, bareve, shkolles etj. Per me teper informacione rreth prones ose pronave te ngjashme kontaktoni Klajdin ne numrin e telefonit 0672052391


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 96
  • Siperfaqe neto : 89
Vizita: 77

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672052391
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total