logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Qender, Tek Restorant Piazza, Jepet Apartament 1+1 Me Qira!

420.00 €

ID:
2494
Siperfaqe totale:
60 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Ded Gjo Luli

Prona Pershkrim

Tek Restorant Piazza, ne qender te kryeqytetit, jepet nje apartament komod 1+1 me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno, e cila te ofron nje pamje te bukur te qendres ne mbremje, kend gatimi te vecuar te pajisur me te gjitha elektroshtepiaket,dhome gjumi matrimoniale te kompletuar dhe tualet. Apartamenti eshte i areduar kendshem ne menyre bashkekohore dhe i pajisur me sistem kondicionimi. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facilitet si afersin me institucionet, bankat, restorantet, transportin publik etj. Apartamenti eshte ideal per te gjithe ciftet dhe familjet qe kerkojn nje ambjent te ngrohte ne zemer te kryeqytetit (nuk preferohen student, kafshet shtepiake). Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontakto tani Orinelen ne nr. 0674032993.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 60
  • Siperfaqe neto : 60
Vizita: 159

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total