logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet apartamenten 2+1 ne Astir prane Artistit!!!

63 600.00 €

ID:
2493
Siperfaqe totale:
106 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
7
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
RR Sabri Preza

Prona Pershkrim

Shitet Apartament ne Astir prane Artistit, 2+1 ne nje pallat te ri 9 katesh me punime cilesore dhe ashensor.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Sallon ndenje dhe ambjent gatimi , dhome gjumi cifti , dhome gjume femijesh, tualet , ballkon .Orientimi i apartamentit eshte lindje , veri-lindje , ofron parkim pasi ka hapesira te mjaftueshme nga te dy anet e pallatit. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ka facilitete te shumta si: supermarket, farmaci, kopsht,Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Kontakto tani me Floreshen ne numrin :0674033997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 93.70
Vizita: 240

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355674033997
Email : [email protected];
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total