logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet Apartament 2+1 prane Restorant Freskut !!!

55 000.00 €

ID:
2492
Siperfaqe totale:
101.9 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
RR Dajtit

Prona Pershkrim

Tek Fresku , ne rrugen e Dajtit shitet nje aparatament 2+1, ne katin e dyte ne nje pallat te ri 10 katesh me punime cilesore dhe me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Sallon ndenje dhe ambjent gatimi qe mund te ndahen lehtesisht ne dy ambiente me vete , me dalje ne ballkon, dhome gjumi cifti , dhome gjumi femijesh dhe ndermjet tyre nje tualet me dritare. Apartamenti orintohet nga jug-lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete dhe me ajer te paster si dhe ka fasilitete te shumta si: stacion urbani , supermarket, farmaci, kopesht,shkolle ,ambiente shplodhese etj.Kontakto tani me Floreshen ne numrin :0674033997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 90.70
Vizita: 366

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355674033997
Email : [email protected];
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total