logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Rruga Elbasani,Super Apartament me Qira

1 000.00 €

ID:
2490
Siperfaqe totale:
214 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
2
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Budi

Prona Pershkrim

Prane Ambasades Amerikane ,jepet me qira kati i 2 i nje vile te mirembajtur ,me kushte sigurie dhe e banuar gjithmone nga diplomate te huaj .Apartamenti ka nje siperfaqje prej 213 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 sallone te medha te arreduara ne menyre moderne .Gjithashtu ne te njejten hapesire ndodhet edhe kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .Ne apartament ndodhen 4 dhoma ,2 prej tyre te mobiluara ,1 pjeserisht e mobiluar dhe 1 dhome tjeter qe mund te pershtatet si zyre .do dhome eshte e pajisur me kondicioner . Gjithashtu ne apartament ndodhen 2 tualete dhe ka 2 bllkone me orientim veri dhe jug . Brenda hapesires se viles ofrohet dhe nje vend parkimi .Cmimi 1000 euro bruto/muaj .


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe totale : 214
Vizita: 46

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 676048402
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total