logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Myslym Shyr, Jepet me Qira Super Apartament 1+1!

550.00 €

ID:
2489
Siperfaqe totale:
90 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Jepet me qira apartament 1+1 ne Myslym Shyri.Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern, ku ndodhen te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banimi, me siperfaqe 90m2.Hapsira eshte e organizuar nga nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome te madhe gjumi dhe 1 tualet. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone telefononi ne numrin 0676048047


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 90
  • Siperfaqe neto : 85
Vizita: 156

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total