logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet me Qira Tre Katet e Nje Vile ne Zonen Farke e Vogel, Me nje Super Verande me Pamje nga Tirana

2 000.00 €

ID:
2488
Siperfaqe totale:
300 m2
Dhoma:
6
Tualetet:
3
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Jahja Ballhysa

Prona Pershkrim

Ne Zonen e Farkes se Vogel Jepet vile 3 kateshe me qira. Vila eshte e rrethuar me nje ambjent te qete me kopesht, ofrohet mundesi parkimi . Ne katin 0 eshte garazhi i cili mund te perdoret per 3 poste parkimi, si magazine ose si ambient per te kryer pune te ndryshme. Ne katin e pare eshte nje sallon i madh i cili per momentin eshte i shfrytezuar si zyre pikturash dhe vepra te tjera artistike. Me disa shkalle ngjitesh ne katin e dyte per tek ambjenti ndenjes i cili eshte me vete me ate te gatimit e ngrenies . Kati papafingo eshte i larte sa nje kat i zakonshem dhe ka 2 dhoma gjumi secila me tualet dhe nga aty behet dhe dalja per ne veranden e madhe e cila ka nje pamje fantastike te qytetit te Tiranes. Ne oborrin e viles jane te mbjellura peme dhe te krijohet mundesia per te organizuar barbeque me miq dhe te aferm. Sistemi i sigurimit dhe i ndrohjes eshte nga me te miret. Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0676048402


Tipare

  • Tualet (e) : 3
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe totale : 300
Vizita: 122

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total