logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Rrugen E Kavajes Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Te Mire !!

78 000.00 €

ID:
2335
Siperfaqe totale:
94.6 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga e Kavajes

Prona Pershkrim

Ne rrugen e Kavajes shitet apartament 2+1 ne katin 5 te banimi i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet me dritare. Orientimi i ambientit eshte veri-lindje. Zona ne te cilat ndodhet apartamenti eshte buze rruges kryesore, prane supermarketeve, bareve, farmacive etj. Apartamenti shitet i pamobiluar. Per me teper informacione rreth prones ose pronave te ngjashme kontaktoni Klajdin ne numrin e telefonit 0672052391


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 94.6
  • Siperfaqe neto : 86
Vizita: 59

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672052391
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total