logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Bllok, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

690.00 €

ID:
2334
Siperfaqe totale:
125 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
1
Kat:
8
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Brigada VIII

Prona Pershkrim

Ne zonen e Bllokut, ne rrugen Brigada VIII , jepet apartament 3+1 me qira me planimetri te mire. Apartamenti eshte shume i bollshem dhe organizohet kendshem ne 3 dhoma gjumi, 1 matrimoniale dhe 2 dhoma qe aktualisht funksionojn si zyra por qe mund te mobilohen ne vartesi te deshires se klientit, salloni me kendin e sapovendosur e kendin e gatimit me vete dhe tualeti. Zona ofron shume facilitete si afersi me qendren , liqenin, bankat, institucionet, restorantet, baret, farmaci etj. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontakto tani Orinelen ne nr 0674032993


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 125
  • Siperfaqe neto : 114
Vizita: 48

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total