logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet Super Apartament 2 + 1 + 2+ garazh, Tek Liqeni i Thate

110 000.00 €

ID:
2333
Siperfaqe totale:
100.5 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Hamdi Sina

Prona Pershkrim

Tek Liqeni i Thate Shitet Super Apartament, 105 m2 + garazh 19.26m2 per vetem 110000 Euro. Pallat perbri rruges i vitit 2009, i mireadministruar dhe i aksesueshem lehtesisht. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 ambjent ndenje te bollshem se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,2 ballkone nga i cili njeri lidh te dyja dhomat e gjumit dhe 2 tualete . Shitet i mobiluar dhe eshte i pajisur me sistem ngrohje chiller. Apartamenti Disponon Dokumetacion te Rregullt Hipotekor. Për me tepër Informacion rreth Pronës kontaktoni ne nr 0676048402


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 100.5
Vizita: 196

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total