logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Zogu Zi, Jepet Apartament 1+1 Me Qira!

400.00 €

ID:
2332
Siperfaqe totale:
65 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Zogu Zi

Prona Pershkrim

Ne Zog te Zi, ne nje super pallat te 2018 me punime shume cilesore jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti organizohet ne sallon te bukur me kend ku nderthuren bukur ngjyrat me dalje ne ballkon, i cili i jep shume ndricim ambjentit dhe kend gatimi te ri i pajisur me elektroshtepiake cilesore, sobe + pianure, frigorifer etj, dhome gjumi cifti ne tonalitetet e ngjyres pana dhe tualet. Lokacioni i pallatit eshte perfekt sepse ka banka, farmaci, lokale, binese afer etj. Ka mundesi parkimi me pagese ekstra. Per te bere nje vizite ne prones ose ne prona te ngjashme kontakto Orinelen ne nr. 0674032993


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 65
  • Siperfaqe neto : 65
Vizita: 110

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total