logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Prane Selvise jepet me qera shtepi nje kateshe e rikonstruktuar totalisht

250.00 €

ID:
2331
Siperfaqe totale:
0 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
1
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
rruga Siri Kodra

Prona Pershkrim

Prane Selvise ne rrugen “Siri Kodra”, buze rruge, jepet me qera shtepi private nje kateshe e rikonstruktuar totalisht me siperfaqe 120 m2 banim. Shtepia ka nje oborr te bollshem qe eshte edhe opsion per parkim dhe organizohet ne nje koridor te madhe qe ndan ambjentet, nje sallon i madh ndenje me dy ambjente ku njeri eshte me shume ne funksion te gatimit dhe ngrenies, dy dhoma dhe nje tualet. Shtepia ka te investuar ambjetin e gatimit kurse pjesa tjeter eshte bosh. Vendodhja eshte ne nje zone shume afer qendres dhe ka prane facilitete te shumta si kopshte , shkolla, markete, etj Kontakto tani Almen ne +355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe neto : 120
Vizita: 100

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total