logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Kompleksi Gener 2, Jepet Apartament 1+1 Me Qira!

300.00 €

ID:
2330
Siperfaqe totale:
74 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Jordan Misja

Prona Pershkrim

Tek Kompleksi Gener 2 jepet apartament 1+1 i sapo mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje koridor i cili te con ne sallonin e ndenjes me shume ndricim, kendi i gatimit eshte i vecuar, dhome gjumi cift e gjitha e kompletuar me mobilje te reja, tualeti me hidrosanitare cilesore dhe ballkoni. Apartamenti sheh nga brenda kompleksit, ku normalisht ofrohen te gjitha komoditetet e mundshme. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontakto tani Orinelen ne nr 0674032993.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 74
  • Siperfaqe neto : 64
Vizita: 208

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total