logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet Apartament 2+1 me Qira, ne Don Bosko, prane Vizion+ !

300.00 €

ID:
2327
Siperfaqe totale:
80 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Don Bosko

Prona Pershkrim

Ne nje zone shume te favorshme te Don Boskos, prane Kompleksit Vizion+, jepet apartament 2+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese 2 kateshe, dhe ka nje siperfaqe prej 80 m2. Eshte e organizuar ne 1 ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, e pajisuar me te gjitha kushtet e nevojshme, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe ndodhet ne nje zone ku ofrohen te gjithe facilitetet per nje jetese komode. Per me teper informacion telefononi ne numrin 0676048045


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 80
Vizita: 114

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 676048045
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total