logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Rrugen Ndre Mjeda, Jepet Me Qira Apartament 2+1!

270.00 €

ID:
2326
Siperfaqe totale:
92 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Frosina Plaku

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Ndre Mjeda, Jepet Me Qira Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe organizohet ne nje sallon bashk me kend kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, universitet, supermarket, bare, restorante, linja transporti publik etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0672040029.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 92
  • Siperfaqe neto : 92
Vizita: 139

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672040029
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total