logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Rruga Peti, Shitet Apartament 3+1 me Cmim Okazion !

89 600.00 €

ID:
2325
Siperfaqe totale:
125 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Peti

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Peti, ndermjet Kopeshtit Zologjik dhe Liqenit te Thate, shitet Apartament 3+1, ne katin 1 te nje pallati te ri i pabanuar me pare i pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture dhe planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi (me dritare) dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet me dritare, 2 dhoma femijesh dhe 1 tualet i pergjithshem. Momentalisht nuk jane vendosur dyert e brendshme, pajisjet hidro-sanitare tek tualetet dhe pllakat, por keto do te zbriten nga cmimi. Orientimin e ka nga Jug-Perendim Zona ku ndoshet apartamenti ofron qetesi dhe ajer te paster. Eshte dhe nje mundesi shume e mire investimi. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 125
  • Siperfaqe neto : 112
Vizita: 254

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total