logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Perballe Delijorgjit, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qira!

430.00 €

ID:
2323
Siperfaqe totale:
110 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
8
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga e Kavajes

Prona Pershkrim

Ne nje pallat te ri me ashensor jepet me qira apartament 2+1 i cili ka pamje te lire nga Delijorgji. Apartament eshte iinvestuar dhe me mobilim te ri, ka jashtezakonisht ndricim. Siperfaqja e brendshme eshte shume mire e shfrytezuar dhe organizohet ne 1 soxhorno te madhe me kend gri dhe pjesen e gatimit te vecuar e nderthurur me nje banak ku mund te mund te shijosh 1 gote vere darkave, nje dhome gjumi matrimoniale te kompletuar e cila ka adredim i cili anon nga klasikja, nje dhome gjumi per femije, koridori dhe 2 tualete me hidrosanitare cilesore dhe ballkoni. Zona eshte shume e mire sepse te ofron qetesi, komoditete, supermarket, parking etj. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontakto tani Orinelen ne nr. 0674032993.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 110
  • Siperfaqe neto : 115
Vizita: 165

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total