logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet Apartament 2 +1 Me Qira Per Zyra, Pamje Spektakolare Nga "Zogu Zi"

550.00 €

ID:
2322
Siperfaqe totale:
115 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
8
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Zogu Zi

Prona Pershkrim

Ne nje pike kyce te qytetit, afer rrethrrotullimit te Zogut te Zi jepet apartament 2 +1 me pamje spektakolare. Apartamenti eshte 115 m2 me nje planimetri perfekte i organizuar ne 2 dhoma (njera prej te cilave ka tualet), salloni gjigand i cili ka shume ndricim natyral me dalje ne ballkon dhe nje tualet me pllaka cilesore dhe hirdosanitare nga me te mirat. Apartamenti ofron kushtet optimale per te gjitha llojet e bizneseve si programim, agjensi punesimi, konsulence financiare etj. Ka mundesi parkimi kundrejt pageses ekstra. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontakto tani Orinelen ne nr. 0674032993.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 115
  • Siperfaqe neto : 115
Vizita: 144

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total