logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Prane RTSH-se,Super Apartament 2+1+2 me Qira

900.00 €

ID:
2321
Siperfaqe totale:
120 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
8
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:

Prona Pershkrim

Prane RTSH-se, 2 minuta nga Ambasada Amerikane ,2 minuta nga Stadiumi Qemal Stafa dhe shume prane Coin Center jepet me qira super apartament 2+1+2 me mobilim bashkekohor ne nje nga pallatet me te mira ne zone ,i mireadministruar dhe me kushte sigurie 24 h .Brenda siperfaqes se bollshme apartamenti eshte i organizuar ne koridor , sallon +kuzhine me ndarje xhami ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 1 ballkon .Te gjitha dhomat jane te orientuara nga perendimi .E gjithe hapesira eshte e shtruar me parket cilesore(dru masiv ) i cili i ofron ambjentit ngrohtesi vizuale dhe fizike dhe cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner .Kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiake nga firmat me te mira gjermane duke filluar nga soba ,mikrovala ,lavastovilja etj .Gjithashtu ne tualet jane vendosur makine larese dhe tharese .Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner ne cdo dhome dhe dhomat e gjumit jane te kompeltuara me krevat dopio . Eshte teper komod dhe lehetesisht i aksesueshem nga rruget kryesore te Tiranes .Qeraja 900 Euro/muaj Bruto . Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0676048401


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 120
Vizita: 127

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total