logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Myslym Shyri, Jepet Apartament 3+1+2 për Qira me pamje fantastike nga Qëndra!

550.00 €

ID:
2320
Siperfaqe totale:
170 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
9
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Pranë Vodafone në Myslym Shyri jepet super Apartament 3+1+2 me hapsirë të bollshme dhe me Verandë që ofron pamje fantastike. Apartamenti ndodhet në zonën me te preferuar ne Myslym Shyri per banim. Apartamenti organizohet në nje sallje pritje te arreduar me shume klas nga pronari, ka nje sallon te bollshem dhe me dalje ne verdande, 3 dhoma gjumi të mëdha, ku njëra prej tyre mund te kthehet ne Studio Pune dhe 2 tualete te bolshëm. Ky Apartamenti është një mundësi fantasike për familje të mëdha dhe për qëndrime afatgjate. Apartamenti eshte i orientuar nga Jug-Lindja dhe ofron ndricim natyral për pjesën më të madhe te kohës, gjithashtu pallati eshte i mire-administruar duke ofruar dhe parkim dhe facilitete te ndryshme si Farmaci, Supermarkete, Palester, Lokale, Klinika Dentare, Zyra Avokatie dhe Noterie, etj. Pronari jep mundesinë që të bëni ndërhyrje në mobilim sipas kërkesave personale. Për më tepër informacion kontaktoni ne nr 0674033991


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 170
  • Siperfaqe neto : 170
Vizita: 162

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674033991
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total