logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Garda, Jepet Super Apartament 2+1+2+ Garazh me Qira!

1 200.00 €

ID:
2319
Siperfaqe totale:
119 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
7
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Ibrahim Rugova

Prona Pershkrim

Ne zonën më të preferuar te Tiranes, tek Garda, vetem 1 minute larg nga Liqeni Artificial , Jepet super Apartament 2+1+2+Garazh me mobilim modern dhe cilësor. Pallat i ri, shume i mireadministruar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe eshte i pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshëm se bashku me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket dhe me 2 ballkone duke ofruar ndriçim natyral dhe pamje fantastike dhe 2 tualete te mëdha. Eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket. Orientimi eshte Jug-Lindje cka do te thote qe eshte Vendodhja e Apartamentit ofron shume facilitete ne zonë si Supermarkete, Farmaci, Klinike Dentare, Palester,Shkolla. Qendra argetimi etj. Për ta vizituar pronën nga afer kontaktoni ne nr 0676048402


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 119
Vizita: 108

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048057
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total