logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Kodra Diellit Jepet Me Qira Super Apartament 1+1

320.00 €

ID:
2318
Siperfaqe totale:
80 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Bill Klinton

Prona Pershkrim

Tek Kodra Diellit Jepet Me Qira Super Apartament 1+1,ne katin e 2 te nje pallati te ri .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 Sallon+kuzhin 1dhom cifti 1tualet me dritare 1 ballkon.Zona ofron te gjitha fasilitetet e mundshme si cerdhe shkolla super markete+ajrin e paster qe ajo ofron si dhe 5 minuta larg nga Liqeni i Tiranes. Kontakto tani Iris ne numrin e telefonit 0676048401 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 80
  • Siperfaqe neto : 75
Vizita: 149

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total