logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

OKAZION! Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Spektakolare!

92 500.00 €

ID:
2317
Siperfaqe totale:
113.2 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
1
Kat:
6
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
rruga bardhyl

Prona Pershkrim

Tek Rruga Bardhyl, prane kryqezimit me rrugen 4 Deshmoret , shitet apartament 2+1, pallat i ri i sapo perfunduar, i ndertuar me standartet me te larta ne vend, dhe me planimetri shume te mire. Pallati ka termoizilim teresor, izolim akustik, vetrata franceze dhe i ndertuar me nje lartesi prej 3 metrash. Ka 2 kate parkim te aksesueshem nepermjet ashensorit dhe shkalleve , si edhe 5 depozita te medha uji per te furnizuar banoret e pallatit. Ndodhet pikerisht ne rrugen kryesore , ne nje zone e cila ofron facilitete te shumta. Apartamentin ndodhet ne katin e 4 banimi, dhe eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje verande te bollshme prej 36m2 me pamje spektakolare dhe relaksuese me orientim nga lindja dhe veriu ku shikohet mali i Dajtit. Ka gjithashtu nje planimetri shume te mire dhe te rregullt dhe eshte i orientuar ne ver/lindje . Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone, kontaktoni Eduardin ne nr e cel 0674033993


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 113.2
  • Truall/ toke : 77.15
  • Siperfaqe neto : 77.15
Vizita: 140

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total