logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Fillim te Bulevardit te Ri Jepet me Qira Ambjent Komercial

300.00 €

ID:
1346
Siperfaqe totale:
50 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
1
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
rruga Karl Gega

Prona Pershkrim

Ne fillim te Bulevardit te Ri ne katin e pare te nje pallati buze bulevardit jepet me qira ambjent komercial me siperfaqe 50 m ne total dhe 44.5 m2 te hipotekuar. Hapsira eshte mjaft e rregull dhe me nje tualet. Faqen ballore e ka fasade xhami me qepen elektrik. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte ne zone me prespektive te madhe zhvillimi ne te ardhmen e afert. Ky ambjent mund te ishte shume i pershtatshem per zyra kontabel, noter, avokat, klinika dentare dhe shume sherbime te tjera. Ambjenti ka dekumentacion te rregullt hipotekor. Kontakto tani Almen ne numrin:+355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 50
  • Siperfaqe neto : 44.5
Vizita: 306

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total