logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Rruga Kavajes, jepet me qera apartament 2+1

320.00 €

ID:
1344
Siperfaqe totale:
100 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Kavajes

Prona Pershkrim

Tek rruga Kavajes ne drejtim te rruges Myslym Shyri, jepet me qera apartament 2+1 ne katin 5 te nje pallati te ri i paisur me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat ne Tirane, pasi zona ofron te gjitha sherbimet e mundshme, si shkolla , kopesht , cerdhe, supermakete, stacione urbani, dhe ka lehtesisht akses ne qender te Tiranes. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni agjentin to Armando ne numrin 0676022311


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 100
  • Siperfaqe neto : 100
Vizita: 500

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total