logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Prane Sheshit "Willson" shitet apartament 1+1!

75 000.00 €

ID:
1342
Siperfaqe totale:
70.8 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Zef Jubani

Prona Pershkrim

Ne Tirane te Re, afer sheshit "Willson" shitet apartament 1+1 ne nje pallat te ri cilesor me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje hapsire ndenje me ambient gatim, nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te mirat ne Tirane, mjaft e preferuar per shkak te afersise me bllokun dhe me liqenin artificial. Gjithashtu zona ofron facilitete te tjera qe nga kopshtet, shkollat dhe sherbime te tjera per nje jetese te qete dhe komode. Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Kontakto tani Almen ne numrin:+355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 75
  • Siperfaqe neto : 75
Vizita: 346

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total