logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Te Rruga Peti Prane Liqenit Te Thate Shitet Apartament 2+1+2 !!!

84 800.00 €

ID:
1340
Siperfaqe totale:
119.5 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
rruga peti

Prona Pershkrim

Te Rruga Peti Prane Liqenit Te Thate Shitet Apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje pallati te ri, Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sollon ndenje me ambjent gatimi te perbashket, 1 dhome cifti me tualet, 1 dhome femijesh ose Guest Room, dhe 1 tualete kryesor paisur me te gjitha hidrosanitaret. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ne nje zone shume te qete dhe me ajer shume te paster. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto Rubinin ne numrin e telefonit: 0674032995 per te realizuar vizit ne kete prone ose ne nje prone te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 119.5
  • Siperfaqe neto : 103.9
Vizita: 847

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total