logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, Shitet Apartament me Mundesi 2 Apartamente 1+1 !!

199 000.00 €

ID:
1339
Siperfaqe totale:
111 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
7
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Mylsym Shyr

Prona Pershkrim

Prane zones se Myslym Shyrit, shitet nje apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te 2018. Organizohet si me poshte: Salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit,te pajisur, nje dhome gjumi martesore, nje dhome gjumi femijesh, 2 Tualete dhe nje ballkon. Te gjitha dhomat lidhen ndermjet tyre nepermjet korridorit te bollshem. Orientimi i apartamentit eshte nga Veri-Perendimi. Dhe ka dy hyrje qe te jep mundesine ta modifikosh 1+1 Dhe nje Garsoniere , me punime tejet cilesore, dritaret jane te gjitha dopjoxham. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesuesheme nga dy linja autobusi urban, ka shkolla 9-vjecare dhe te mesme shume prane, kopshte private dhe shteterore. Mundesi parkimi ne katet -1 -2 -3 me pagese 25 mije euro .Kontakto ne numrin e telefonit: 0676048047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 111
  • Siperfaqe neto : 111
Vizita: 448

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total