logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Pazar te Ri Jepet me Qira Super Apartament 2+1

600.00 €

ID:
1337
Siperfaqe totale:
118 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
6
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:

Prona Pershkrim

Ne Pazar te Ri jepet me qira apartament 2+1 me nje super mobilim bashkohore dhe mjaft i kendshem. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati cilesor te viteve te fundit i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor qe te con ne hapsiren e ndenjes me ambient gatimi dhe ngrenie, nje dhome gjumi matrimoniale me ballkon, nje tjeter dhome gjumi, dy tualete te mirepajisura me materiale cilesore. Gjithshka ne apartament eshte investuar ne cilesi te larte per te ofruar nje jetese komode. Vendodhja e apartamentit eshte ne zonen me te kerkuar te momentit ne Pazar te Ri dhe shume afer qendres. Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme si kopshte, shkolla, markete, tregje te ndryshme dhe atmosferen e Pazarit me sherbimet e tij. Ne cmim nuk jane perfshire taksat. Kontakto tani Almen ne numrin:+355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 118
  • Siperfaqe neto : 110
Vizita: 387

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total