logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Komuna e Parisit, Mbi Kompleksin Kristal , Jepet Me Qira Apartament 2+1 !

300.00 €

ID:
1336
Siperfaqe totale:
96 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
komuna e parist

Prona Pershkrim

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira apartament 2+1. Apartamenti oraganizohte ne 2 dhoma te medha, salloni, ballkoni dhe 2 tualete. Ofron nje pamje te kendshme dhe qetesi. Per te bere nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto tani Irisin ne nr. 0676048401.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 96
  • Siperfaqe neto : 86
Vizita: 415

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total