logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Medreseja Shitet Apartament 2+1

81 000.00 €

ID:
1334
Siperfaqe totale:
101 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
rruga e Dibres

Prona Pershkrim

Tek Medreseja, afer klinikes Ortodokse, shitet apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor, dhome ndenje me kend gatimi te vecuar dhe dy dhoma gjumi, dy ballkone, 2 tualete njeri me dritare. Orientimi i apartamentit eshte veri perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete dhe e preferuar pasi nuk eshte larg qendres dhe ka facilitete te ndryshme rreth e rrotull si kopshte, shkolla, klinika mjeksore, spitalin, linja autobuzi, tregje etj. Cmimi eshte konkurues per zonen ku ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacionin hipotekor. Kontakto tani Almen ne numrin e telefonit: +355 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 101
  • Siperfaqe neto : 101
Vizita: 512

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total