logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Fillim te Rr. Kavajes Shitet 1+1

62 000.00 €

ID:
1333
Siperfaqe totale:
60 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:

Prona Pershkrim

Ne fillim te rruges se Kavajes shitet apartamet 1+1 ne katin e 5-te te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor te bollshem, dhome ndenje me kend gatimi dhe nje dhome gjumi e bollshme me ballkon te bashkuar me dhomen, koridor dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte lindje dhe perendim duke e bere te jete plot drite natyrale. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete dhe nga me te mirat ne Tirane shume prane qendres. Cmimi eshte konkurues per zonen ku ndodhet duke e bere edhe nje opsion te mire per investim. Apartamenti disponon dokumentacionin hipotekor. Kontakto tani Almen ne numrin e telefonit: +355 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 60
  • Siperfaqe neto : 60
Vizita: 338

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total